Variniai stogai ir fasadai

varinis stogas

Varinis stogas ir fasadas atsparus ekstremalių sąlygų poveikiui, jam nereikia priežiūros visą naudojimo laikotarpį. Išskirtinė vario spalva garantuoja, kad statinys bus puikios estetinės išvaizdos ir išsiskirs iš aplinkos.

Varis- tai medžiaga, turinti specifinių ypatybių, todėl rekomenduojama stogo dangos bei lietaus vandens nuvedimo sistemos montavimo bei fasadų apdailos darbus patikėti bendrovėms ar specialistams, besispecializuojančioms atliekant skardos ir stogų dengimo darbus.

Sprendimas klojant ar rekonstruojant stogą ar fasadą naudoti varį, taurujį metalą, yra ne tik teisingas pasirinkimas, bet ir puiki investicija.

Atlikus stogo, fasado ar lietaus nutekėjimo sistemos įrengimo darbus, prasideda vario medžiagos spalvos keitimosi procesas. Vario paviršiuje susidaro apsauginis sluoksnis ( Patina). Kuo agresyvesnė aplinka, tuo greičiau susidaro apsauginis sluoksnis.

Tinkamai panaudojus varį stogui ar fasadui, jam suteikiamas daugiau kaip 150 metų garantinis laikotarpis. Taigi, galima sakyti, kad varis yra viena iš pigiausių medžiagų skirtų pastatų stogams ir fasadams.

Naudojant klasikinio dvigubo falco technologiją, paruošta stogo danga pritvirtinama specialiais nerūdijančio plieno laikikliais (klemeriais). Toks tvirtinimo metodas didina jo eksplotacijos laiką. Falcas gali būti gulščiasis ir stačiasis, viengubas ir dvigubas. Stačiaisiais falcais, kurie iškyla į paviršių virš plokštumos sujungiami lakštų kraštai, einantys išilgai šlaito, o gulščiaisiais- skersai. Todėl stogai ir fasadai dengti pagal klasikinio falco technologiją, būdingas piešinys iš išilginių ir skersinių siūlių.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.