Apie mus

Bendrovės „Varitus“ specializacija – didmeninė ir mažmeninė vario, cinko, aliuminio ir nerūdijančio plieno prekyba. Siūlomi spalvotieji metalai ir jų gaminiai skirti statybai, gamybai, automobilių ir maisto pramonei. Įmonė gali pasiūlyti didelį stogų ir fasadų sistemų, vario, titano cinko, aliuminio, žalvario skardos rulonų pasirinkimą, taip pat lietaus nuvedimo sistemas iš vario, titano cinko, nerūdijančio plieno, aliuminio ir jų apdailos detales. Be to, siūlo ir įrankius skardininkams, stakles skardai –profiliavimo, lenkimo stakles, lankstymo mašinėles. Siūlomų medžiagų ir gaminių patrauklumą lemia jų kokybė ir patvarumas, išbandytas laiko.

Siekdama klientui pasiūlyti praktiškas, kokybiškas medžiagas ir didelį jų asortimentą, įmonė bendradarbiauja ne su vienu tiekėju, o pasitelkia įvairių Europos gamintojų pasiūlą. Bendrovė atstovauja čekų, vokiečių, italų gamintojams. Kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę darbo su šiomis medžiagomis patirtį, teikia profesionalias konsultacijas, padeda sprendžiant kilusius klausimus ir visada stengiasi pasiūlyti užsakovo poreikius visiškai patenkinančius sprendimus. .

Siūlomi produktai jau spėjo papuošti ne vieną žinomą objektą Lietuvoje. UAB „Varitus“ siūloma skarda pasirinkta dengiant Valdovų rūmų stogą, vykdant šv. Onos bažnyčios renovaciją. Cinko skarda dengia viešbučio „Novotel Lietuva“ stogą.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.