Vario, Titancinko ir Aliuminio Stogai ir fasadai

Variniai stogai ir fasadai

Variniai stogai ir fasadai žavi savo solidžia spalva. Varinis stogas ar fasadas nebijo staigių temperatūros pokyčių, jis labai plastiškas. Varis yra ideali medžiaga dengiant stogą ar fasadą. Jis nereikalauja jokios priežiūros. Varis yra natūralus, ekologiškas, ilgaamžis. Derinasi prie bet kurios kitos statybose naudojamos medžiagos. Varinis stogas ar fasadas puikiai atitinka aukščiausius šiuolaikinės architektūros reikalavimus.

VM ZINC stogų ir fasadų dangos

VM ZINC pristato ilgaamžę, nereikalaujančią priežiūros, tvirtą, praktišką, su daug galimybių ir spalvų stogų ir fasadų sistemą. VM ZINC stogai ir fasadai- kokybės ženklas bei funkcionalumas ir estetika architektūroje. Ne be pagrindo visame pasaulyje žinomi dizaineriai ir architektai projektuodami įspūdingus pastatus renkasi VMZINC produkciją kaip savo išraiškos formą.

MIRALU-spalvotas aliuminis

Miralu gamykla specializuojasi aliuminio skardos ričių dengimu įvairiomis spalvomis. Yra ECCA narys, suteiktas ECCA Premium statusas. Kiekvienais metais gamykla paruošia daugiau kaip 1,7 mln. m2 aliuminio produktų fasadams ir stogams.

PREFA- stogo ir fasado sistemos iš aliuminio

PREFA – Austrų gamintojas. ši bendrovė yra didžiausia aliuminio stogo dangų ir fasadų gyvenamiesiems namams platintoja Europoje. Bendrovės PREFA produktai – kompleksinės stogų, fasadų ir lietaus vandens nuvedimo sistemos, išsiskiriančios itin patvariu aliuminiu ir gausia spalvų palete. PREFA aliuminio dangos atsparios bet kokioms aplinkos sąlygoms, rūdijimui, todėl jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Iki dešimt kartų už įprastas lengvesnės bendrovės dangos pagamintos iš 100 proc. ekologiškų medžiagų. Visiems PREFA gaminiams suteikiama 40 metų garantija.

RHEINZINK - stogų ir fasadų dangos

Stogų fasadų sistema nereikalauja priežiūros, yra ilgalaikė ir tvirta. Cinkas naudojamas stogų ir fasadų dangai jau virš 150 metų. Kelis dešimtmečius RHEINZINK medžiaga naudojama stogams ir fasadams visame pasaulyje.

KALZIP- stogų ir fasadų dangos

Kalzip stogų ir fasadų sistemos pasižymi išskirtinėmis savybėmis kaip ilgaamžiškumas, nedidelis svoris, didelė leistina apkrova. Kalzip trapeciniai ir gofruoti profiliai suteikia neribotą projektavimo laisvę. Kalzip siūlo platų profilių pasirinkimą, spalvų ir paviršiaus apdailos variantų įvairovę.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.