RHEINZINK - stogų ir fasadų dangos

RHEINZINK®-kampinis falcas

Kampinis status falcas yra sąlyginai naujas metodas tradiciniame skardinime. Tik dvidešimtojo amžiaus pradžioje jis aprašytas specialioje literatūroje. Dažniausiai naudojamas esant stogo nuolydžiui virš 25°. Skirtingai nei dvigubame stačiame falce, sujungimas čia gana paprastas, nes užlenkiamas tik vienas suprofiliuotas kraštas. Todėl dažniausiai naudojamas matomose dalyse esant dideliam nuolydžiui. Be to, parapetų. ugniasienių ar mansardų paviršiams, naudojant vertikalų, įstrižą ar horizontalų montavimą.

Vizualiai platesnis už dvigubą statų falcą, didelių plotų objektams suteikia žymiai gyvesnę struktūrą.

RHEINZINK®-dvigubas status falcas

Dvigubas status falcas tai tolesnis paprastojo falco vystymo rezultatas. Literatūroje žinomas nuo 1899 metų, labiau naudojamas lėkštiems iki 25° stogams (minimalus nuolydis 5° arba 5 %), nei kitos sistemos. Pavadinimas dvigubas status falcas reiškia klasikinį išilginį juostų sujungimą aukščiau vandens lygio. Esant minimaliam dvigubo stataus falco aukščiui 23 mm, jis yra lietui sandarus be papildomų priemonių. Pasaulyje vartojamas 25 mm aukščio suprofiliuota dvigubas status falcas. Falco užlenkimas ir užspaudimas atliekamas rankomis ar profiliavimo mašinos pagalba. Taip pat galimi ir specialūs profiliai, kūginiai, lenkti ir pan.

Plonų linijų dvigubas status falcas savo panaudojimo įvairumo dėka tinka tradicinei ir moderniai architektūrai.

RHEINZINK®-užspaudžiamos juostos

Juostų sistema laikoma pačia tradiciškiausia iš šiandien naudojamų sistemų. Pats pavadinimas „juostinis falcas“ nurodo išilginio sujungimo tipą, kuris atliekamas medinės juostos ir laikiklių ar RHEINZINK ® užspaudžiamos cinkuotos juostos pagalba. Abu sujungimai uždengiami juosta. Kadangi paprastai dangos juostos ir uždengimo juostos formuojamos mechaniškai, jos garanuoja tikslų ir greitą montavimą. Juostų sistemos vizualiai atrodo įspūdingai ir net dideliuose fasadų plotuose yra harmoningos.

Tipišką struktūrinį išilginių sandūrų poveikį sustiprina besikeičiantys šviesos ir šešėlių efektai besikeičiant apšviestumui. Dar daugiau panaudojimo galimybių atsiveria derinant juostines sandūras su dvigubu stačiu falcu.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.