KALZIP- stogų ir fasadų dangosKalzip TF fasado sistema yra kur kas daugiau nei pastato apvalkalas- ji sukuria puikią terpę projektuotojams ir architektams kuriant išskirtinio charakterio įspūdingus pastatus.
Sistema pasižymi šiais svarbiais privalumais: tarpusavyje puikiai derantys sistemos komponentai ir jungtys, plati spalvų gama, unikali estetika su išskirtine "pailgumo efektą" kuriančia išvaizda, nedidelio svorio, leidžianti sutaupyti sąnaudas ir medžiagas, plačios garso ir šilumos izoliacijos galimybės, tvirtumas, lengvas montavimas, ilga tarnavimo trukmė, ekonomiškas sprendimas.

Kalzip TF fasado plokščių sistema tinka horizontaliems arba šiek tiek pasviriems pastatų paviršiams.
Kalzip trapeciniai ir gofruoti profiliai idealiai tinka renovacijos projektams. Senstantys ir nebeišvaizdūs pastatai gali būti nesudėtingai rekonstruojami suteikiant jiems visiškai naują ir modernią išvaizdą. Kalzip trapecianiai ir gofruoti profiliai esamai pastato konstrukcijai suteiks ilgalaikę apsaugą.
Siūlomą Kalzip aliuminio profiliuotų lakštų asortimentą praturtina Kalzip perforuotos skardos fasadų sistemos. Dėl įvairaus diametro skylių projektavimo galimybės yra beveik neribotos.
Kalzip- stogų ir fasadų sistemos


Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.