VM ZINC stogų ir fasadų dangos

VM ZINC pilkos spalvos stogai

Natūrali medžiaga

Yra daug priežasčių, kodėl verta rinktis VM ZINC ® jūsų stogų ir fasadų projektams. Cinkas yra natūraliai atsparus korozijai (faire un lien vers la rubrique concernée dans la section environnement), yra itin patvarus ir nereikalauja brangios priežiūros. Be to, cinko lankstumas, kalumas ir universalumas, bei patraukli išvaizda, lemia tai, kad cinkas yra geriausias pasirinkimas projektuojant individualius namus, komercinius kompleksus, viešuosius pastatus ir kitus privačius statinius.

Našiausias lydinys

VM ZINC® yra valcuotas cinkas su vario ir titano priemaišomis, pasižymintis statybos darbams optimaliomis mechaninėmis ir fizikinėmis savybėmis, būtent susijusiomis su medžiagos atsparumu mechaniniam poveikiui ir valkšnumui.

VM ZINC® yra gaminamas iš labai aukštos kokybės cinko Z1 (99,995% grynumo cinko), kaip apibrėžta EN 1179 standarte, su titano ir vario priedais:

medžiaga min. maks.
titanas 0,06% 0,20%
varis 0,08% 1,00%

Varis padidina lydinio mechaninį atsparumą, padarydamas jį tvirtesnį ir stipresnį.
Titanas padidina atsparumą valkšnumui, leidžiantis didesnį medžiagos šiluminį plėtimąsi ir traukimąsi be neigiamo poveikio metalo tvirtumui.

PREMIUMZINC yra VM ZINC ® kokybės ženklas.

Europos standartas EN 988 nuo 1997 m. galioja 18-oje Europos šalių. šis standartas nustato labai griežtus reikalavimus valcuoto cinko sudėčiai ir jo fizinėms, mechaninėms ir matmenų savybėms, dėl kurių jis yra tapęs tarptautiniu etalonu.

Nors VM ZINC ® gaminiai atitinka visus EN 988 standarto reikalavimus, sukurdami PREMIUMZINC kokybės ženklą mes viršijome šio standarto reikalavimus. šis sertifikatas liudija apie aukštesnę kokybę lyginant su EN 988 sertifikatu

Paviršiaus savybės

Cinkas estetiškai dera su kitomis medžiagomis


Nesvarbu, ar jį naudotume renovacijai ar naujoje statyboje, įgyvendindami tradicinį ar avangardinį dizainą, cinkas sukuria elegancija dvelkiančią dermę su daugeliui pastato išorės apdailos medžiagų, suliedamas medį, stiklą, akmenį ir kitas medžiagas į harmoningą visumą.
Siekiant užtikrinti, kad Jūsų statybos ar renovacijos projekto paketas atitiktų Jūsų specifikacijas, VM ZINC® yra gaminamas su įvairiais paviršiais, pradedant grynu cinku ir baigiant sendintu ar lakuotu cinku.

 

Natural VM ZINC®

Cinko lakštai valcavimo metu įgyja blizgų, metališką paviršių, kuris laikui bėgant kinta, susiformuojant natūraliam pusiau matiniam šviesiai pilkam apnašui.
Natūralus šviesiai pilkas cinkas išsiskiria tekstūra, švytėjimu ir asocijuojasi su mineralų pasauliu. Jis daugeliui metų pagerina pastato išvaizdą nuo pat pirmos dienos.

Pre-weathered VM ZINC®

Sendintas QUARTZ-ZINC ® ir ANTHRA-ZINC ® siūlo du skirtingus paviršius . Jie išgaunami panardinant natūralų VM ZINC ® į tirpalą, kuris keičia apytiksliai vieno mikrono storio metalo paviršiaus kristalinę struktūrą. Cheminis fosfatizavimo procesas yra ilgaamžio metalo paviršiaus struktūros pakeitimo metodas.

QUARTZ-ZINC ® nuo pat pagaminimo išsiskiria natūralias apnašas primenančia išvaizda, kuri įprastai susiformuoja per kelerius metus trunkantį atmosferos veikimą.

ANTHRA-ZINC® - tamsiai pilkos spalvos cinkas, dažnai naudojamas su įvairiomis kitomis medžiagomis, nes jo tamsumas gerai papildo derinius.

PIGMENTO ® serija yra gaminama QUARTZ-ZINC ® pagrindu, pridedant mineralinių pigmentų.

šios spalvos su subtiliai besikeičiančiais atspindžiais įkvepia realizuoti naujas idėjas ir puikiai dera su kitomis medžiagomis.
Spalvotas padengimas išsaugo natūralią sendinto cinko tekstūrą.

Galima rinktis iš 3 spalvų:

Bilacquered VM ZINC ®
Bilacquered VM ZINC ® gaminamas iš natūralaus valcuoto cinko iš abiejų pusių padengto 20 µm storio poliesterio laku ir 5 µm storio gruntu, kurie buvo nuolat tepami krosnyje ir polimerizavosi aukštoje temperatūroje.

Bilacquered akmens balta

Bilacquered rudens ruda

Bilacquered vario žalia

Bilacquered Makao ruda

Bilacquered dangaus žydra

Bilacquered skalūno pilka

VM ZINC ® titanium fizikinės charakteristikos

Tankis 7.2 kg/dm³
šiluminio tankio koeficientas (lygiagrečiai valcavimo krypčiai) 0.022 mm/m/°C
Lydymosi temperatūra 420°C
Kristalizavimosi temperatūra 300°C
šilumos laidumas 110 W/(m.K)
Elektros laidumas 17 MS/m
Kibirkščiavimosi pavojus Nekibirkščiuojantis
Magnetinės savybės Diamagnetiškas

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.