Varinė, Titancinko, Aliuminio Skarda stogui ir fasadui

Vario skarda

Varis– nepaprastai plastiška, patvari medžiaga, kuriai nereikia jokio papildomo paviršiaus apdirbimo. Maža stogo dangos medžiagos masė teigiamai veikia statines objekto ypatybes. Taigi nebūtina perstatyti stogo perdangos, o šis darbas yra brangus. Vario danga atspari ekstremalioms meteorologinėms sąlygoms, todėl ją galima naudoti priekalnių ir kalnų srityse, šiaurinėse valstybėse, kur dažnos atšiaurios oro sąlygos. Dėl specifinių ypatybių varis dažnai naudojamas restauruojant svarbius istorinius ir memorialinius objektus. Tinkamai naudojamas varis– ir pelninga investicija, nes jam suteikiamas 130 metų garantinis laikotarpis. Varis visiškai atsparus korozijai, vadinasi, nereikės naujų investicijų stogo dangos medžiagoms. Net galima sakyti, kad varis yra viena pigiausių medžiagų, skirtų pastatų stogams ir fasadams.

VM ZINC skarda, titancinkas

VMZINC pasižymi išskirtiniu ir originaliu paviršiumi. šiltai, švytinčiai ir itin išraiškingai medžiagai būdingas šviesos žaismas, paviršiaus spalvoms mainantis priklausomai nuo dangaus spalvų paletės.

Dėl mechaninio ir estetinio lankstumo jo dermė su kitomis medžiagomis – medžiu, plytomis, cementu, stiklu – yra originali, kartais netikėta, ir visuomet garantuojanti puikų rezultatą.

VMZINC architektūra pasaulyje

Aliuminio skarda

Aliuminis- tai metalas, kurio unikalios sąvybės leidžia šiuolaikinei architektūrai begalę įvairiausių sprendimų.

Svarbiausios priežastys pasirenkant ir naudojant aliuminį yra tai, kad jis yra lengvas, atsparus korozijai, tvirtas, stiprus, patvarus, lankstus, lengvai sujungiamas, perdirbamas. Jis pasižymi spalvų ir paviršių padengimo įvairovę.

Pagrindiniai aluminio stogų ir fasadų gamintojai yra:

MIRALU (Prancuzijoje),   PREFA (Austrijoje),   KALZIP,   ZAMBELLI ( Vokietijoje),   EURAMAX (Olandijoje) ir kt..

RHEINZINK skarda

"RHEINZINK" - aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. RHEINZINK gali būti patiektas 3 rūšių:
RHEINZINK-natūralus-įprastinis.Esant natūraliam aplinkos poveikiui, paviršius patamsėja iki melsvai pilkos spalvos.Patina ne tik suteikia medžiagai papildomą apsaugą, bet ir gerą vaizdą, nereikalaujantį papildomos priežiūros.
RHEINZINK-sendintas melsvai pilkas.
RHEINZINK-sendintas tamsiai pilkas-taurus.šiems gamykloje suteikiamas sendinto paviršiaus vaizdas. RHEINZINK šį procesą yra užpatentavęs. Paviršių vaizdas kinta, priklausomai nuo poveikių, tačiau teigiamos savybės išlieka: nepriklausomai nuo paviršių apdorojimo, papildoma priežiūra nereikalinga, atsiradę įbrėžimai patamsėja per trumpą laiką.
Visos trys rūšys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, reikalavimus medžiagai ir yra bandomos pagal "QUALITY ZINK" kriterijų katalogą. 
Gaminiai iš jo ilgaamžiai, nereikalaujantys priežiūros ir nekenksmingi.Garantijos laikas - 30 metų, maksimalus įstatymų leidžiamas laikotarpis.Tai užtikrina saugumo jausmą.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.