VM ZINC skarda, titancinkas

Cinkas- tai natūrali žaliava, įprastai randama žemės plutos sluoksnyje, puikiai tinkanti daugkartiniam panaudojimui ūkyje ir pramonėje. Tai- pagrindinis tvarios plėtros ir aplinkosaugos politikos elemantas.

šiuo metu siūlomos:

Natūrali medžiaga

Yra daug priežasčių rinktis VMZINC stogų ir fasadų dangai. Cinkas yra natūraliai atsparus korozijai, mechaniniam poveikiui, o jo priežiūra – nebrangi. Be to, dėl lankstumo, kalumo ir pritaikymo sričių įvairovės bei malonios išvaizdos cinkas pasirenkamas išradingiems pastatų projektams, pradedant privačiais gyvenamaisiais namais ir baigiant prekybos kompleksais, viešaisiais pastatais ir privačiais projektais.

 

Geriausiais rodikliais pasižymintis lydinys

VMZINC yra valcuoto cinko, vario ir titano lydinys, pasižymintis statybai optimaliomis mechaninėmis ir fizinėmis savybėmis, ypač atsparumu mechaniniam poveikiui ir valkšnumui.

VMZINC sudėtis – itin aukštos kokybės cinkas Z1 (99,995% grynumo, pagalEN 1179 standartą) ir titano bei vario priedai, sutinkamai su valcuoto cinko EN 988 Europos standartu.

šiame pasauliniu mastu pripažįstamame standarte taikomos labai griežti reikalavimai valcuoto cinko sudėčiai, jo fizinėms, mechaninėms ir tūrinėms savybėms.

Nors VMZINC prekių ženklu žymimi gaminiai atitinka visus EN 988 standarto reikalavimus,sukurdami PREMIUMZINC kokybės sistemą mes gerokai viršijome šio standarto reikalavimus. ši sistema užtikrina aukštesnę, neiEN 988 sertifikate numatyta, kokybę.

VMZINC fizinės savybės:

Tankis 7.2 kg/dm ³

Terminis plėtimosi koeficientas          0,022 mm/m/° C

(lygiagrečiai valcavimo krypčiai)

Lydymosi taškas 420 °C

Kristalizavimosi taškas 300 °C

šiluminis laidumas 110 W/(mK)

Elektrinis laidumas 17 MS/m

Kibikščiavimo rizika Nekibirkščiuojantis

Magnetinės savybės Diamagnetikas

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.