Variniai, Titancinko, Aliuminio Lietvamzdžiai, Latakai

Varinė lietaus nuvedimo sistema

Varinės lietaus nuvedimo sistemos privalumas yra ilgaamžiškumas. Teisingai ir kokybiškai sumontavus varinius lietvamzdžius ir latakus nereikės jokios priežiūros. Kelioms kartoms varis pats save prižiūrės, veikiant aplinkai oksiduosis po truputi keisdamas spalvą. Visada liks natūralus, atrodys solidžiai, elegantiškai, stilingai. Variniai lietvamzdžiai yra klasikinės achitektūros pasididžiavimas.

Titan-cinko lietaus nuvedimo sistema

Lietvamzdžių sistema " VMZINC" apima pilną asortimentą produktų, skirtų lietaus vandens pašalinimui. Latakai, plazminiu būdu suvirinti vamzdžiai, alkūnės, universalūs piltuvai, išplėtimo jungtys, dangteliai, kampiniai elemantai, vamzdžių jungtys, kabliai ir apkabos- visa tai sudaro kompleksinį sprendimą, pritaikytą prie mūsų regiono klimatinių sąlygų, architektūros tradicijų. šiuo metu siūlome sistemas su natūralaus cinko paviršiumi, o taip pat su patinos sluoksniais QUART_ZINC  ir  ANTHRA_ZINC.

Nerūdijančio plieno lietaus nuvedimo sistemos

Sukurta taip, kad derinasi prie bet kokio stogo dangos. Vokietijoje pagaminta sistema yra itin kokybiška, ilgaamžė, estetiška ir atitinka griežčiausius techninius reikalavimus. Gaminiai tinka ypač atšiaurioms, nepalankioms atmosferos sąlygoms.

Aliuminio lietaus nuvedimo sistemos

Aliuminio lietvamzdžiai ir latakai atsparūs bet kokioms atmosferos sąlygoms, todėl mechaniškai nepažeidus, praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Ypač lengvos, lengvai montuojamos. Beveik dešimt kartų lengvesnės negu įprastos plieninės lietaus nuvedimo sistemos. Pagaminta Vokietijoje.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.