Varinė lietaus nuvedimo sistema

Variniai latakai

Variniai latakai naudojami nuo stogo ploto surinkti lietaus vandenį ir nukreipti į lietvamzdį. Svarbiausia teisingai paskaičiuoti pagal stogo plotą, latako plotį, kad vanduo po lietaus nesiveržtų per viršų.

Variniai latakų priedai

Variniams latakams montuoti prie stogo- naudojami variniai arba variuoti laikikliai. Sujungimui virš 12 metrų rekomenduojame naudojami deletaciją. Kampams sujungti naudojame vidinį arba išorinį kampą pagal latako diametrą. Užbaigimui galima panaudoti universalų arba pusapvalį galinį dangtelį.

Varinės latakų įlajos

Varinės latakų įlajos naudojamos latako ir lietvamzdžio sujungimui. Kartais pagražinimui, estetiniam vaizdui papildomai naudojami piltuvai.

Varinės alkūnės

Varinės alkūnės reikalingos įvairiems kampams ir atstumams suformuoti.

Variniai lietvamzdžių priedai

Variniai lietvamzdžiai sujungiami vienas su kitu arba naudojamas movos. Tvirtinami variniais laikikliais prie sienos pagal pasirinktą diametrą. Taip pat galima naudoti įvairius: vandens nubėgimo į šoną arba surinkimo, valymo nuo lapų priedus.

Variniai lietvamzdžiai

Variniai lietvamzdžiai naudojami surinktam vandeniui nutekinti į lietaus kanalizaciją. Jungiami vienas su kitu ir tvirtinami prie sienos.

Įvairūs variniai priedai

Bet kokiam stogui visada reikia įvairių detalių, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikalingos. Tokios kaip lapų gaudyklės, vinys, ventiliacijos ir kt.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.