Sniego gaudytuvai, sniego užtvara falciniams stogams.

Kam naudingi sniego gaudytuvai, laikikliai?

Staigi ir netikėta sniego ar ledo griūtis nuo stogo kelia didelę grėsmę žmonėms ir turtui. Masyvi sniego nuošliauža gali ne tik sutrikdyti žmonių sveikatą, bet pažeisti žemesnių stogų konstrukcijas, latakus, vamzdžius ir pamatų aplinką.

Sniego sulaikymo įrenginiai skirti sumažinti šią žalą: jie išlaiko sniego ir ledo masę, kurios tirpsmo vanduo laipsniškai suteka į latakus. Sniego sulaikymo įrenginiai gali padėti išvengti varveklių susiformavimo ir galimo stogo prakiurimo, o tai, savo ruožtu, pagerina saugumą ir sumažina civilinės atsakomybės ieškinių tikimybę.

Renkantis sniego sulaikymo įrenginius

Renkantis atsižvelgiama į daugelį skaičiavimų ir veiksnių. Vizualinės harmonijos reikšmė įvertinama tiek vykdant istorinių paminklų restauravimo darbus, tiek šiuolaikinės architektūros statiniuose. Metalai ir apdaila, forma ir dizainas parenkami taip, kad atitiktų stogo ypatybes. Mes galime individualiai priderinti sniego sulaikymo sistemą prie kiekvieno gyvenamojo, komercinės ar administracinės paskirties pastato architektūros stiliaus.

Kontaktai

Kontaktai
Centrinė būstinė

Verkių g. 44, Vilnius

Tel.: +37061816865

Tel.: +37061816866

Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 302430466
PVM kodas: LT100004918610
LR Juridinių asmenų registras,
tvarkytojas VI „Registrų centras“.